Wedstrijdschema en uitslagen

Speelschema WK 2018

Poules en Standen

Datum Tijd Poule Wedstrijd Uitslag
14-06-2018 17:00 A Rusland – Saoudi-Arabië
15-06-2018 14:00 A Egypte – Uruguay
15-06-2018 17:00 B Marokko – Iran
15-06-2018 20:00 B Portugal – Spanje
16-06-2018 12:00 C Frankrijk – Australië
16-06-2018 15:00 D Argentinië – IJsland
16-06-2018 18:00 C Peru – Denemarken
16-06-2018 21:00 D Kroatië – Nigeria
17-06-2018 14:00 E Costa Rica – Servië
17-06-2018 17:00 F Duitsland – Mexico
17-06-2018 20:00 E Brazilië – Zwitserland
18-06-2018 14:00 F Zweden – Zuid-Korea
18-06-2018 17:00 G België – Panama
18-06-2018 20:00 G Tunesië – Engeland
19-06-2018 14:00 H Polen – Senegal
19-06-2018 17:00 H Colombia – Japan
19-06-2018 20:00 A Rusland – Egypte
20-06-2018 14:00 B Portugal – Marokko
20-06-2018 17:00 A Uruguay – Saoudi-Arabië
20-06-2018 20:00 B Iran – Spanje
21-06-2018 14:00 C Frankrijk – Peru
21-06-2018 17:00 C Denemarken – Australië
21-06-2018 20:00 D Argentinië – Kroatië
22-06-2018 14:00 E Brazilië – Costa Rica
22-06-2018 17:00 D Nigeria – IJsland
22-06-2018 20:00 E Servië – Zwitserland
23-06-2018 14:00 G België – Tunesië
23-06-2018 17:00 F Duitsland – Zweden
23-06-2018 20:00 F Zuid-Korea – Mexico
24-06-2018 14:00 G Engeland – Panama
24-06-2018 17:00 H Japan – Senegal
24-06-2018 20:00 H Polen – Colombia
25-06-2018 16:00 A Uruguay – Rusland
25-06-2018 16:00 A Saoudi-Arabië – Egypte
25-06-2018 20:00 B Iran – Portugal
25-06-2018 20:00 B Spanje – Marokko
26-06-2018 16:00 C Denemarken – Frankrijk
26-06-2018 16:00 C Australië – Peru
26-06-2018 20:00 D Nigeria – Argentinië
26-06-2018 20:00 D IJsland – Kroatië
27-06-2018 16:00 F Zuid-Korea – Duitsland
27-06-2018 16:00 F Mexico – Zweden
27-06-2018 20:00 E Servië – Brazilië
27-06-2018 20:00 E Zwitserland – Costa Rica
28-06-2018 16:00 H Japan – Polen
28-06-2018 16:00 H Senegal – Colombia
28-06-2018 20:00 G Engeland – België
28-06-2018 20:00 G Panama – Tunesië
Achtste Finales
30-06-2018 16:00 Winnaar groep C – Tweede plaats groep D
30-06-2018 20:00 Winnaar groep A – Tweede plaats groep B
01-07-2018 16:00 Winnaar groep B – Tweede plaats groep A
01-07-2018 20:00 Winnaar groep D – Tweede plaats groep C
02-07-2018 16:00 Winnaar groep E – Tweede plaats groep F
02-07-2018 20:00 Winnaar groep G – Tweede plaats groep H
03-07-2018 16:00 Winnaar groep F – Tweede plaats groep E
03-07-2018 20:00 Winnaar groep H – Tweede plaats groep G
Kwartfinales
06-07-2018 16:00 Winnaar achtste finale 1 – Winnaar achtste finale 2
06-07-2018 20:00 Winnaar achtste finale 5 – Winnaar achtste finale 6
07-07-2018 16:00 Winnaar achtste finale 7 – Winnaar achtste finale 8
07-07-2018 20:00 Winnaar achtste finale 3 – Winnaar achtste finale 4
Halve Finales
10-07-2018 20:00 Winnaar kwartfinale 1 – Winnaar kwartfinale 2
11-07-2018 20:00 Winnaar kwartfinale 3 – Winnaar kwartfinale 4
Troost Finale
14-07-2018 16:00 Verliezer halve finale 1 – Verliezer halve finale 2
Finale
15-07-2018 17:00 Winnaar halve finale 1 – Winnaar halve finale 2