Programma Eredivisie

Speelronde 20
27.01. 20:00 Willem II – Sparta
28.01. 18:30 G.A. Eagles – Utrecht
28.01. 19:45 Heracles – PSV
28.01. 19:45 Roda – Excelsior
28.01. 20:45 Vitesse – AZ
29.01. 12:30 Heerenveen – Groningen
29.01. 14:30 Ajax – ADO
29.01. 14:30 Zwolle – Twente
29.01. 16:45 Feyenoord – NEC

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 21
03.02. 20:00 ADO – Vitesse
04.02. 18:30 NEC – G.A. Eagles
04.02. 19:45 AZ – PSV
04.02. 19:45 Willem II – Heracles
04.02. 20:45 Groningen – Excelsior
05.02. 12:30 Roda – Ajax
05.02. 14:30 Sparta – Zwolle
05.02. 14:30 Twente – Feyenoord
05.02. 16:45 Utrecht – Heerenveen

Speelronde 22
10.02. 20:00 Zwolle – NEC
11.02. 18:30 Heracles – Roda
11.02. 19:45 Feyenoord – Groningen
11.02. 19:45 G.A. Eagles – ADO
11.02. 20:45 Vitesse – Willem II
12.02. 12:30 Excelsior – Twente
12.02. 14:30 Ajax – Sparta
12.02. 14:30 Heerenveen – AZ
12.02. 16:45 PSV – Utrecht

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 23
17.02. 20:00 Roda – G.A. Eagles
18.02. 18:30 Twente – Heerenveen
18.02. 19:45 PSV – NEC
18.02. 19:45 Willem II – AZ
18.02. 20:45 Utrecht – Zwolle
19.02. 12:30 Heracles – Excelsior
19.02. 14:30 Sparta – Groningen
19.02. 14:30 Vitesse – Ajax
19.02. 16:45 ADO – Feyenoord

Speelronde 24
24.02. 20:00 ADO – Twente
25.02. 18:30 Groningen – Utrecht
25.02. 19:45 AZ – Zwolle
25.02. 19:45 Excelsior – Willem II
25.02. 20:45 Heerenveen – Roda
26.02. 12:30 G.A. Eagles – Vitesse
26.02. 14:30 Feyenoord – PSV
26.02. 14:30 NEC – Sparta
26.02. 16:45 Ajax – Heracles

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 25
03.03. 20:00 AZ – Excelsior
04.03. 18:30 Twente – Willem II
04.03. 19:45 Heerenveen – G.A. Eagles
04.03. 19:45 PSV – Roda
04.03. 20:45 Zwolle – Vitesse
05.03. 12:30 Sparta – Feyenoord
05.03. 14:30 Groningen – Ajax
05.03. 14:30 Utrecht – ADO
05.03. 16:45 NEC – Heracles

Speelronde 26
10.03. 20:00 Vitesse – Sparta
11.03. 18:30 ADO – NEC
11.03. 19:45 G.A. Eagles – PSV
11.03. 19:45 Heracles – Utrecht
11.03. 20:45 Excelsior – Heerenveen
12.03. 12:30 Willem II – Zwolle
12.03. 14:30 Feyenoord – AZ
12.03. 14:30 Roda – Groningen
12.03. 16:45 Ajax – Twente

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 27
17.03. 20:00 Roda – Twente
18.03. 18:30 Groningen – Willem II
18.03. 19:45 NEC – Utrecht
18.03. 19:45 PSV – Vitesse
18.03. 20:45 AZ – ADO
19.03. 12:30 Heerenveen – Feyenoord
19.03. 14:30 Excelsior – Ajax
19.03. 14:30 G.A. Eagles – Zwolle
19.03. 16:45 Sparta – Heracles

Speelronde 28
01.04. 18:30 AZ – Groningen
01.04. 18:30 Zwolle – Excelsior
01.04. 19:45 Sparta – PSV
01.04. 20:45 Heracles – Heerenveen
01.04. 20:45 Utrecht – Willem II
02.04. 12:30 Vitesse – NEC
02.04. 14:30 ADO – Roda
02.04. 14:30 Ajax – Feyenoord
02.04. 16:45 Twente – G.A. Eagles

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 29
04.04. 18:30 Excelsior – Utrecht
04.04. 20:45 Heerenveen – Sparta
05.04. 18:30 Ajax – AZ
05.04. 18:30 Heracles – Vitesse
05.04. 19:45 Groningen – NEC
05.04. 20:45 Feyenoord – G.A. Eagles
05.04. 20:45 Willem II – ADO
06.04. 18:30 Roda – Zwolle
06.04. 20:45 Twente – PSV

Speelronde 30
07.04. 20:00 Sparta – Excelsior
08.04. 18:30 Vitesse – Heerenveen
08.04. 19:45 ADO – Groningen
08.04. 19:45 NEC – Ajax
08.04. 20:45 G.A. Eagles – Heracles
09.04. 12:30 AZ – Roda
09.04. 14:30 Utrecht – Twente
09.04. 14:30 Zwolle – Feyenoord
09.04. 16:45 PSV – Willem II

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 31
14.04. 20:00 Heracles – AZ
15.04. 18:30 Roda – Sparta
15.04. 19:45 ADO – PSV
15.04. 19:45 Excelsior – Vitesse
15.04. 20:45 Twente – NEC
16.04. 12:30 Willem II – G.A. Eagles
16.04. 14:30 Feyenoord – Utrecht
16.04. 14:30 Groningen – Zwolle
16.04. 16:45 Ajax – Heerenveen

Speelronde 32
21.04. 20:00 Heerenveen – Willem II
22.04. 18:30 NEC – Excelsior
22.04. 19:45 AZ – Twente
22.04. 19:45 Zwolle – Heracles
22.04. 20:45 G.A. Eagles – Groningen
23.04. 12:30 Utrecht – Roda
23.04. 14:30 Sparta – ADO
23.04. 14:30 Vitesse – Feyenoord
23.04. 16:45 PSV – Ajax

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 33
07.05. 14:30 Ajax – G.A. Eagles
07.05. 14:30 Excelsior – Feyenoord
07.05. 14:30 Groningen – PSV
07.05. 14:30 Heracles – ADO
07.05. 14:30 NEC – AZ
07.05. 14:30 Roda – Willem II
07.05. 14:30 Sparta – Twente
07.05. 14:30 Utrecht – Vitesse
07.05. 14:30 Zwolle – Heerenveen

Speelronde 34
14.05. 14:30 ADO – Excelsior
14.05. 14:30 AZ – Utrecht
14.05. 14:30 Feyenoord – Heracles
14.05. 14:30 G.A. Eagles – Sparta
14.05. 14:30 Heerenveen – NEC
14.05. 14:30 PSV – Zwolle
14.05. 14:30 Twente – Groningen
14.05. 14:30 Vitesse – Roda
14.05. 14:30 Willem II – Ajax

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 4
26.08. 20:00 Vitesse – Utrecht
27.08. 18:30 Willem II – Roda
27.08. 19:45 Feyenoord – Excelsior
27.08. 19:45 Heerenveen – Zwolle
27.08. 20:45 Twente – Sparta
28.08. 12:30 PSV – Groningen
28.08. 14:30 ADO – Heracles
28.08. 14:30 G.A. Eagles -Ajax
28.08. 16:45 AZ – NEC

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 5
10.09. 18:30 AZ – Willem II
10.09. 18:30 Heerenveen – Twente
10.09. 19:45 NEC – PSV
10.09. 20:45 Ajax – Vitesse
10.09. 20:45 Excelsior – Heracles
11.09. 12:30 Feyenoord – ADO
11.09. 14:30 G.A. Eagles – Roda
11.09. 14:30 Groningen – Sparta
11.09. 16:45 Zwolle – Utrecht

Speelronde 6
16.09. 20:00 Utrecht – Groningen
17.09. 18:30 Twente – ADO
17.09. 19:45 Roda – Heerenveen
17.09. 19:45 Vitesse – G.A. Eagles
17.09. 20:45 Willem II – Excelsior
18.09. 12:30 Sparta – NEC
18.09. 14:30 PSV – Feyenoord
18.09. 14:30 Zwolle – AZ
18.09. 16:45 Heracles – Ajax

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 7
24.09. 18:30 ADO – Heerenveen
24.09. 18:30 Groningen – Heracles
24.09. 19:45 Ajax – Zwolle
24.09. 20:45 AZ – G.A. Eagles
24.09. 20:45 Excelsior – PSV
25.09. 12:30 NEC – Willem II
25.09. 14:30 Twente – Vitesse
25.09. 14:30 Utrecht – Sparta
25.09. 16:45 Feyenoord – Roda

Speelronde 8
30.09. 20:00 Zwolle – ADO
01.10. 18:30 Vitesse – Groningen
01.10. 19:45 Heerenveen – PSV
01.10. 19:45 Roda – NEC
01.10. 20:45 G.A. Eagles – Excelsior
02.10. 12:30 Ajax – Utrecht
02.10. 14:30 Heracles – Twente
02.10. 14:30 Willem II – Feyenoord
02.10. 16:45 Sparta – AZ

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 9
15.10. 18:30 Sparta – Willem II
15.10. 18:30 Utrecht – G.A. Eagles
15.10. 19:45 PSV – Heracles
15.10. 20:45 ADO – Ajax
15.10. 20:45 AZ – Vitesse
16.10. 12:30 Twente – Zwolle
16.10. 14:30 Excelsior – Roda
16.10. 14:30 NEC – Feyenoord
16.10. 16:45 Groningen – Heerenveen

Speelronde 10
1.10. 20:00 Excelsior – Zwolle
22.10. 18:30 G.A. Eagles – Twente
22.10. 19:45 PSV – Sparta
22.10. 19:45 Roda – ADO
22.10. 20:45 Willem II – Utrecht
23.10. 12:30 NEC – Vitesse
23.10. 14:30 Feyenoord – Ajax
23.10. 14:30 Groningen – AZ
23.10. 16:45 Heerenveen – Heracles

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 11
28.10. 20:00 Twente – Roda
29.10. 18:30 Willem II – Groningen
29.10. 19:45 Heracles – Sparta
29.10. 19:45 Vitesse – PSV
29.10. 20:45 Ajax – Excelsior
30.10. 12:30 Zwolle – G.A. Eagles
30.10. 14:30 Feyenoord – Heerenveen
30.10. 14:30 Utrecht – NEC
30.10. 16:45 ADO – AZ

Speelronde 12
04.11. 20:00 Sparta – Heerenveen
05.11. 18:30 ADO – Willem II
05.11. 19:45 NEC – Groningen
05.11. 19:45 PSV – Twente
05.11. 20:45 Zwolle – Roda
06.11. 12:30 Utrecht – Excelsior
06.11. 14:30 AZ – Ajax
06.11. 14:30 Vitesse – Heracles
06.11. 16:45 G.A. Eagles – Feyenoord

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 13
19.11. 18:30 Heerenveen – Vitesse
19.11. 18:30 Heracles – G.A. Eagles
19.11. 19:45 Willem II – PSV
19.11. 20:45 Ajax – NEC
19.11. 20:45 Excelsior – Sparta
20.11. 12:30 Roda – AZ
20.11. 14:30 Groningen – ADO
20.11. 14:30 Twente – Utrecht
20.11. 16:45 Feyenoord – Zwolle

Speelronde 14
25.11. 20:00 G.A. Eagles – Willem II
26.11. 18:30 Vitesse – Excelsior
26.11. 19:45 PSV – ADO
26.11. 19:45 Zwolle – Groningen
26.11. 20:45 NEC – Twente
27.11. 12:30 Sparta – Roda
27.11. 14:30 AZ – Heracles
27.11. 14:30 Heerenveen – Ajax
27.11. 16:45 Utrecht – Feyenoord

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 15
02.12. 20:00 Heracles – NEC
03.12. 18:30 G.A. Eagles – Heerenveen
03.12. 19:45 Excelsior – AZ
03.12. 19:45 Roda – PSV
03.12. 20:45 Ajax – Groningen
04.12. 12:30 ADO – Utrecht
04.12. 14:30 Feyenoord – Sparta
04.12. 14:30 Willem II – Twente
04.12. 16:45 Vitesse – Zwolle

Speelronde 16
09.12. 20:00 Groningen – Roda
10.12. 18:30 Zwolle – Willem II
10.12. 19:45 NEC – ADO
10.12. 19:45 PSV – G.A. Eagles
10.12. 20:45 Heerenveen – Excelsior
11.12. 12:30 Sparta – Vitesse
11.12. 14:30 AZ – Feyenoord
11.12. 14:30 Utrecht – Heracles
11.12. 16:45 Twente – Ajax

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 17
16.12. 20:00 Willem II – Heerenveen
17.12. 18:30 Roda – Utrecht
17.12. 19:45 ADO – Sparta
17.12. 19:45 Feyenoord – Vitesse
17.12. 20:45 Heracles – Zwolle
18.12. 12:30 Excelsior – NEC
18.12. 14:30 Groningen – G.A. Eagles
18.12. 14:30 Twente – AZ
18.12. 16:45 Ajax – PSV

Speelronde 18
13.01. 20:00 G.A. Eagles – AZ
14.01. 18:30 Heerenveen – ADO
14.01. 19:45 Heracles – Groningen
14.01. 19:45 PSV – Excelsior
14.01. 20:45 Sparta – Utrecht
15.01. 12:30 Roda – Feyenoord
15.01. 14:30 Vitesse – Twente
15.01. 14:30 Zwolle – Ajax
15.01. 16:45 Willem II – NEC

Wedden op voetbal bij MyBet

Speelronde 19
20.01. 20:00 Twente – Heracles
21.01. 18:30 AZ – Sparta
21.01. 19:45 ADO – Zwolle
21.01. 19:45 Feyenoord – Willem II
21.01. 20:45 Groningen – Vitesse
22.01. 12:30 Utrecht – Ajax
22.01. 14:30 Excelsior – G.A. Eagles
22.01. 14:30 NEC – Roda
22.01. 16:45 PSV – Heerenveen